The number of tickets available only reflects our allocation and not the total tickets remaining for the event.
We do not post out tickets. See faqs for more info.

GRZEGORZ HALAMA STAND-UP

Jarosław Jaros

KEMPSTON: Addison Centre

SAT 17TH OCT, 2015 7:00pm

Grzegorz Halama wraz z obecnym na scenie Jarosławem Jarosem zawsze prezentuje silny program, który sprawdza się we wszystkich warunkach. Jest popularny i ma swoją rzeszę fanów. Nagrywa do TVP1, TVP2, POLSAT, TVN, HBO do programu "HBO Na stojaka", Comedy Central. W Trójkowej Liście Przebojów, jego utwór "Ja wiedziałem, że tak będzie" przez trzy tygodnie utrzymywał się na pierwszym miejscu. Znany z kreacji Pana Józka, hodowcy kurczaków, jak również z wielu parodii, monologów czy skeczy.

Obecnie na scenie prezentuje program, w którym pojawia się w towarzystwie Jarosława Jarosa. Program wypełniają piosenki ("Jestem ochroniarzem z supermarketu", "NFZ Blues", "Sukces", "Nie pożyczę Ci stówy"), Pan Józek ("Wywiad z Panem Józkiem o Magdzie Gessler"), monologi ("Pan Edward", "Miss Świata") i stand-up (styl łagodny o tematyce uniwersalnej jak odchudzanie, kredyt czy realcje między mężczyzną a kobietą ).

Tempo i poczucie humoru są jak najbardziej uniwersalne dostosowane do każdej publiczności. W programie nie ma przekleństw ani sytuacji, które mogłyby w jakikolwiek sposób urazić widzów. Dobre samopoczucie i zabawa widzów jest na występach kabaretu Grzegorza Halamy zawsze PRORYTETEM.

£13.00 + £1.30 Booking fee = £14.30

42 tickets available
 

All ages